Monday , May 28 2018
Lajmi i fundit

Inspekcioni: HIQEN 12 OBJEKTE NË ZONËN E TË MIRAVE DETARE

Ulqin, Ulcinj, PanoramaNë dy ditët e kaluara inspektorët e mbrojtjes së hapësirës kishin një sërë aksionesh në Ulqin, veçanërisht në zonën e të mirave detare.

Siç njoftohet, gjithsej janë hequr 12 objekte të cilët u vendosën në këtë zonë pa dokumente të nevojshme.

Objektet, siç shtohet, ishin në Ranë, në Shtoj të poshtëm dhe në Kepin e Gjeranave.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top