Tuesday , June 2 2020
Lajmi i fundit

Inspektorati: NË ULQIN DO TË HIQEN 16 OBJEKTE

rusenje-objekata, prishja e objekteveDrejtoria për Punë Inspektuese paralajmëroi se ditët e ardhshme do të heqin objektet ilegale në zonën e të mirave detare.
Siç mësojmë, në territorin e Komunës së Ulqinit nga kjo zonë do të hiqen 16 objekte të cilët nuk kanë leje për punë.
Kjo punë do të kryhet në bashkëpunim me Inspektoratin Turistik, si dhe organet shtetërore dhe lokale.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top