Friday , August 14 2020
Lajmi i fundit

Instituti: KATËR PERSONA TË TJERË NË ULQIN POZITIV

Test Covid 19Numri i personave pozitiv me koronavirus në Ulqin u rrit në tetë, njoftohet nga Instituti për Shëndetin Publik.
Të hënën katër persona ishin pozitiv ndaj këtij virusi.
Nga Skuadra e Komunës ftuan qytetarët që të përkrahin masat dhe udhëzimet e organet kompetente.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top