Wednesday , September 23 2020
Lajmi i fundit

Javën e ardhshme ideale për pushim: TEMPERATURA MBI 30 GRADË

Plazhi i vogel, Mala plazaMeteorologët kanë paralajmëruar që në Adriatikun jugor gjatë tërë javës së ardhshme do të jetë mot me diell.

Prej të hënës temperatura e ajrit do të jetë në rritje dhe do të sillet në tërë këtë periudhë rreth 32 gradë Celsius.

Era do të jetë e dobët deri në mesatare, kryesisht me drejtime perëndimore.

Pra, na pret moti ideal për pushim dhe larje.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top