Tuesday , March 31 2020
Lajmi i fundit

Javën e ardhshme: MOT KRYESISHT ME DIELL DHE NXEHTË

Sipas parashikimit të meteorologëve, javën e ardhshme në Adriatikun jugor do të mbizotërojë mot me diell dhe nxehtë.logoVranësira të përkohshme janë të mundshme kah mesi i javës, të mërkurën dhe të enjten.

Temperatura do të sillet rreth 30 gradë Celzius, ndërsa temperatura e detit po ashtu do të jetë e lartë – rreth 25 gradë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top