Thursday , July 9 2020
Lajmi i fundit

Javën e ardhshme: MOT ME DIELL DHE MË NXEHTË

deti, more, plazaSipas parashikimit të meteorologëve, edhe gjatë tërë javës së ardhshme në Adriatikun jugor do të jetë mot me diell.

Temperatura e ajrit do të ketë trend rritës dhe do të sillet prej 35 deri në 39 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e dobët deri mesatare, kryesisht perëndimore.

Temperatura e detit do të jetë rreth 26 shkallë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top