Friday , March 5 2021
Lajmi i fundit

Kalimera Poetike: Mbrëmje autoriale me Asllan Bishën

Shoqata e Artistëve dhe Intelektualëve “Art Club” do të organizojë mbrëmje autoriale me shkrimtarin Asllan Bisha, e cila mbahet në kuadër të edicionit të 28-të të manifestimit letrar “Kalimera Poetike – Basri Çapriqi”.

Mbrëmja autoriale do të mbahet të premten, më 12 shkurt 2021, ora 16.00, në sallën e konferencave të Hotelit “Plaza” – Ulqin.  Ftese - Mbremje autoriale me Asllan Bishen 1

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top