Friday , May 24 2019
Lajmi i fundit

Karaxhiq: “HIGO RESTAURANT & LOUNGE” KA PAMJE EVROPIANE

Higo 1Në pjesën më të bukur të Pyllit të Pishave, në afërsi të burimit të ujit shërues të sulfurit dhe hotelit “Albatros”, u hap të hënën mbrëma “Higo Restaurant & Lounge”.

Në hapjen e këtij objekti ishin të pranishëm shumë të ftuar të njohur, ndër të cilët ishte edhe aktori dhe producenti i njohur Mima Karaxhiq.

“Restoranti ka pamje evropiane. Duhet ta lavdërojë me tërë fuqinë, sepse kësi lloj restorantesh do ta bëjnë Ulqinin qyteti siç ai e meriton”, tha Karaxhiq.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top