Wednesday , April 25 2018
Lajmi i fundit

Karaxhiq: “PERLA E BUNËS” EDHE NË SHQIP

Biser BojaneProducenti i filmit “Perla e Bunës”, Millutin – Mima Karaxhiq, ka deklaruar se momentalisht po punohen titrat në gjuhën shqipe.

Ai për “Vijesti” tha se premiera e këtij filmi, e incizuar në pjesën më të madhe në Ulqin, do të jetë edhe në Tiranë dhe Prishtinë.

Po ashtu, Karaxhiq paralajmëroi se do të xhirohet edhe seriali “Perla e Bunës”.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top