Wednesday , May 22 2019
Lajmi i fundit

Karisma: EDHE KRYEMINISTRI MARKOVIQ NË HAPJEN SOLEMNE

 

Holiday Village Montenegro KarismaTë premten mbrëma në Ulqin solemnisht do të shënohet përfundimi i punimeve në kompleksin “Holiday Villages Montenegro”.

Siç meson Portali Ul-info nga kompania Karisma, të ftuarve të shumtë me këtë rast do t’i drejtohet edhe Kryeministri në Qeverinë e Malit të Zi Dushko Markoviq, drejtori për projekte zhvillimore të Karismes Nemanja Kostiq dhe bashkëpronari i grupimit hotelerik Karisma Lubisha Lubo Krstajiq.

Në kuadër të pjesës muzikore të programit, pas gala darkës, do të këndojnë Jellena Tomasheviq dhe Zhelko Joksimoviq.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top