Monday , July 15 2019
Lajmi i fundit

Karisma: NDËRTESA E RE PREJ 1 MAJIT NË FUNKSION

IMG-6cb97ee815c5ec6ae73706ef58da0c62-VNë Plazhin e Madh, në kompleksin “Holliday Village Montenegro”, u intensifikuan punimet për ndërtimin e ndërtesës së re.

Bëhet fjalë për objektin i cili do të ketë 104 dhoma, gjegjësisht 400 shtretër dhe dy pishina të reja.

Siç mëson Portali Ul-info, punimet në këtë objekt të kompanisë “Karisma” do të përfundojnë me 1 maj të vitit të ardhshëm.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top