Friday , March 22 2019
Lajmi i fundit

Karisma: TË HËNËN DARKA GALA DHE “PARTY” PËR PUNËTORËT

KarismaMe rastin e përfundimit të sezonit të suksesshëm turistik “Karisma” të hënën mbrëma për rreth 200 punëtorë të tanishëm dhe të mëparshëm organizon darkën gala dhe “party-n”, deklaruan për Portalin Ul-info nga kjo kompani.

Me këtë rast do të ndahen 10 shpërblime për punëtorët më të mire. Tre të parët në renditje do të shkojnë në trajnim shtesë në Meksikë ku po ashtu punon kjo kompani dhe do të fitojnë marrëdhënie të përhershme pune.

Mysafirë të “Karismes” në këtë solemnitet do të jenë përfaqësuesit e vetëqeverisjes vendore, Organizatës Turistike dhe ndërmarrjeve publike të cilët ndihmuan që ky sezon në objektet e kësaj kompani të vijojë me sukses.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top