Saturday , July 4 2020
Lajmi i fundit

Karisma: TË HËNËN DHE TË MARTËN “DITËT E DYERVE TË HAPURA”

KarismaNga kompania “Karisma” njoftuan se në këtë resort në fillim të javës së ardhshme do të mbahen “Ditët e Dyerve të Hapura”.

Siç theksohet, këto evenimente do të mbahen të hënën dhe të marten, me 18 dhe 19 shkurt, e pastaj me 25 dhe 26 shkurt, në periudhën prej orës 09:00 deri në 17:00, në ambientet e “Holiday Villages Resort”.

“Bëhet fjalë për ditët kur kolektivi ynë do të jetë në dispozicion të të gjithë qytetarëve të cilët janë të interesuar për punë. Mundësi kur do të kenë mundësi të vijnë në resortin tonë, personalisht të dorëzojnë biografinë dhe të informohen për pozitat, kushtet e punës të cilat i ofrojmë”, thanë në “Karisma”.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top