Monday , June 25 2018
Lajmi i fundit

Katërkollë: THYHET NËNSTACIONI, NJË PJESË E ZONËS PA RRYMË

Rryma elektrike, StrujaTë marten tek ish fabrika e qilimave në Katërkollë u thye dhe u prish nënstacioni.
Siç mëson Portali Ul-info, nga ky objekt u vodhën kabllot.
Prandaj një pjesë e zonës së Anës së Malit mbeti pa energji elektrike.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top