Saturday , June 6 2020
Lajmi i fundit

KB “Ulcinj” : PËR SHKAK TË MUNGESËS SË PARAVE NUK DO TË GAROJMË NË LIGËN E PARË

Screenshot_20190910_151741“KB Ulqin 1976” është i vetmi kolektiv sportiv në qytetin tonë i cili vitet e kaluara me shumë sukses ka luajt në Ligën e Parë të Malit të Zi.

Për shkak të bllokimit të llogarisë së Komunës, e cila ishte financieri jonë kryesor, sponsorit dhe partnerit në të gjitha sukseset, u krijuan problemet financiare në klubin tonë.

Prandaj njoftojmë publikun që këtë vit skuadra jonë e parë nuk do të garojnë në Ligën e parë Erste.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top