Sunday , July 21 2019
Lajmi i fundit

Këtë fundjavë: MOTORIADA E GJASHTË NË ULQIN

MotoriadaKëtë fundjavë do të mbahet “Motoriada Ulqin 2014”, njoftuan organizatorët e këtij manifestimi Portalin Ul-info.

Tubimi i sivjetmë të motoristëve do të jetë i gjashtë me radhë, ndërsa organizatorët nga Moto klubi “Pirates” presin ardhjen më masovike deri tani nga vendi dhe rajoni. “Vetëm të na mbajë moti i bukur”, thanë ato.

Për pjesëmarrësit e Motoriadës së 6 do të organizohen shëtitjet në Kala dhe rrethinë të Ulqinit, rok koncertet dhe moto lojërat, si dhe defileu tradicional në rrugët e qytetit.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top