Monday , August 10 2020
Lajmi i fundit

KF „Otrant Olimpik“: SA MË PARË TË ZGJIDHET KRYETARI I RI

Futboll, Fudbal, Otrant OlimpikAnëtarët e Udhëheqësisë së Klubit të Futbollit „Otrant Olimpik“, me në krye nënkryetarin Arjan Lamoviq, i pranoi dje kryetari i Komunës së Ulqinit Loro Nrekiq me bashkëpunëtorë, mëson Portali Ul-info.

Ato e informuan kryetarin e Komunës për gjendjen aktuale dhe problemet me të cilët ballafaqohet ky kolektiv sportiv.

U rakordua që sa më parë të kompletohet Udhëheqësia e klubit dhe të zgjidhet kryetari në mënyrë që „Otrant Olimpiku“ gati ti fillojë përgatitjet për sezonin e ri në Ligën e Dytë të Malit të Zi.

One comment

  1. Ca ka mu prit ma- Arijani isht nenkryetar, dashamir i fudballit edhe antar i DPS, dmth tan kushtet i plotsen me qen kryetar. Edhe jam i sigurt se ket pun e kishte kry me qef e me zemer e ja per fotel, se e ka n gjak me qen i dhanun mas topit, Lamojt e Fict jan si kerkush. Mas e njatninma, Jani urime e ishalla je ti aj si ka me na shti n lig t par

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top