Saturday , September 26 2020
Lajmi i fundit

KKSH dhe Qendra e Kulturës: SHFAQJE TEATRALE PËR 7 MARSIN

Këshilli Kombëtar i Shqiptarëve në Malin e Zi në bashkëpunim me Qendrën e Kulturës – Ulqin, me rastin e 7 Marsit – Ditës së Mësuesit organizojnë shfaqjen teatrale “Mësuese e dashur”, të përgatitur nga Trupi teatror rinor Tiranë.
KK (1)

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top