Sunday , February 17 2019
Lajmi i fundit

KKZ: TË DIELËN PËRSËRITEN ZGJEDHJET NË DARZË DHE „KOMUNALJE“

Komuna e Ulqinit, Opstina UlcinjKëtë të dielë, me 18 shkurt, do të përsëriten zgjedhjet në dy vendvotime në Ulqin, vendosi të marten Komisioni komunal zgjedhor, mëson Portali Ul-info.

Bëhet fjalë për vendvotimet 13 (Darzë) dhe 34 (Komunalja), në të cilët gjithsej ishin të regjistruar 1.243 votues.

Kjo mund të sjellë ndryshime të vogla në rezultatin e zgjedhjeve të mbajtura me 4 shkurt, kështu që praktikisht të gjithë partitë kanë forcuar punën në terren.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top