Saturday , February 23 2019
Lajmi i fundit

KKZ: VOTIMI VIJON  NË MËNYRËN MË TË MIRË

zgjedhjet-izbori-kuti-kutijaSekretarja e Komisionit komunal zgjedhor (KKZ) Vesna Gaçeviq – Rogova deklaroi se votimi në Ulqin po vijon në mënyrën më të mirë.

“Të gjithë vendvotimet janë hapur në kohë dhe nuk ka parregullësi”, tha ajo për Portalin Ul-info.

Siç shtoi, deri në orën 15 votuan rreth 24 për qind, ose rreth 4.800 nga gjithsej gati 20.000 votues të regjistruar.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top