Friday , April 19 2019
Lajmi i fundit

Klubi i volejbollit „Ulqin“: REGJISTRIMI I ANËTARËVE TË RINJ

Odbojka (1)Klubi i volejbollit “Ulqin” filloi me regjistrimin e anëtarëve të ri në shkollën e volejbollit për djem dhe vajza të moshës 9-13 vjeç.

Të gjithë informatat mund ti merrni në telefonin 068 012 181.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top