Sunday , July 21 2019
Lajmi i fundit

“Koha ditore”: ATLETËT MË TË MIRË NGA KOSOVA NË ULQIN

 

AtletikeAtletët më të mirë të Kosovës të mërkurën kanë nisur punën në kampin në Ulqin për të ngritur aftësitë fizike.

Plot 43 atletë dhe disa trajnerë po marrin pjesë në kampin e Federatës së Atletikës së Kosovës (FAK), shkruan “Koha Ditore”.

Federata është e vendosur që të ngrejë performancën e atletëve gjatë këtij viti dhe vlerëson se kjo është e mundur me gjithë telashet e mëdha me infrastrukturë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top