Wednesday , October 28 2020
Lajmi i fundit

Komuna: AMBASADORI I KOSOVËS VIZITON ULQININ

IMG-5346768e7da5cc6829969e70c091ee54-V (1)Ambasadori i Republikës së Kosovës në Mal të Zi Ylber Hysa qëndroi të mërkurën në vizitë zyrtare në Komunë të Ulqinit.

Me atë rast ai bisedoi me kryetarin e Komunës së Ulqinit Loro Nrekiq me bashkëpunëtorë.

Hysa dhe Nrekiq theksuan se bashkëpunimi i Malit të Zi dhe i Kosovës është shumë i mirë, por se ka akoma shumë hapësirë që ajo të zgjerohet në të gjithë fushat.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top