Thursday , February 21 2019
Lajmi i fundit

Komuna: DELEGACIONI NGA ULQINI NË PANAIRIN NË DEÇAN

Komuna e Ulqinit, Opstina UlcinjNga e premtja delegacioni i Komunës së Ulqinit, i udhëhequr nga kryetari i Komunës Loro Nrekiq, do të shkojë në vizitë zyrtare në Komunën e Deçanit në Kosovë.

Në delegacion do të jenë edhe nënkryetarja e Komunës Hadixha Gjoni dhe drejtori i Organizatës Turistike Fatmir Gjeka.

Ato në Deçan do të shkojnë me ftesë të kryetarit të Komunës Bashkim Ramosaj, i cili e vizitoi Ulqinin javën e kaluar, si dhe do të jenë mysafirë në panairin i cili çdo verë organizohet në Deçan.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top