Wednesday , April 8 2020
Lajmi i fundit

Komuna e Ulqinit: DONACIONE PËR K.F. “OTRANT OLYMPIC” EDHE ONLINE

SupportNë kuadër të fushatës për mbledhjen e mjeteve për KF Otrant Olympic është hapur platforma on-line GO FUND ME për donacione.

Administrator i platformës është ish futbollisti i Klubit Allmir Koka i cili jeton dhe punon ne SHBA.

I bëjmë ftesë të gjithë qytetarëve, në veçanti atyre në diasporë të japim kontribut për mbijetesën e Klubit.

Mjetet mund të paguhen në linkun https://www.gofundme.com/f/support-our-team-otrant-olympic

2 comments

  1. Me vjen keq per me e pranu par mu nuk m’intereson fare ky oroblem! Le ta zgjedhin ata qe e kan pru klubin ne kete situate, ata qe e kan pru edhe qytetin ne kete situate. Ky eshte nje pus pa fund, duhen qindra mija euro qe ky klub te stabilizohet, nje shum qe askush nuk e jep per dicka pa perspektive.

  2. kontribo edhe ti

    gjithashtu edhe un pajtohem me kyt komentuesin e meparme, edhe me gjith se mir esht me kontribu sado pak ne kyt fush aq edhe me teper rrezik esht sepse nuk dihet se ne favor te kujna shkojn keto kontribime, pa marr parasysh kontribimi me parimor dhe me pozitiv per ulqinin esht per vazhdimin e ndertimit e “Salles te Operacionit te Shtepia e Shendetit“ kjo gje esht me elementare per popullin ton ateher ka edhe gjera te tjera qe ka nevoj .komuna e jon

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top