Monday , July 15 2019
Lajmi i fundit

Komuna: JAVËN E ARDHSHME ZGJIDHEN SEKRETARËT DHE NËNKRYETARËT

Komuna e Ulqinit, Opstina UlcinjNë fillim të javës së ardhshme kryetari i Komunës së Ulqinit Loro Nrekiq do të emërojë sekretarët e ri të sekretariateve komunale, mëson Portali Ul-info.

Është paralajmëruar që të mërkurën, në mbledhjen e Kuvendit të Komunës, të zgjidhen dy nënkryetarë të Komunës.

Siç paralajmëruam më herët, ato do të jenë Hadixha Gjoni nga Unioni Demokratik i Shqiptarëve dhe Astrit Hoxha nga Partia Demokratike.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top