Sunday , June 16 2019
Lajmi i fundit

Komuna: Klubi  i karatesë Ulqini i ndan Mirënjohje Kryetarit të Ulqinit

KarateSot,kryetari i komunës Loro Nrekiq priti  anëtarët e udhëheqsisë së  Klubit të karatesë Ulqini. Me këtë rast ata  i ndanë mirënjohje  të veçantë Kryetarit Nrekiq, për sic thuhet në motivacion për angazhim ndër vite  në krye të  këtij ekipi i cili  për pjesëmarrje të suksesshme është  lançuar me  çmime , kupa dhe diploma  në kampionate dhe gara të shumta.

Kryetari  Nrekiq, falënderoi udheheqësinë e klubit  dhe u zotua që komuna e Ulqinit do të vazhdojë të përkrahë ekipet sportive dhe zhvillimin e sportit në komunën tonë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top