Friday , August 14 2020
Lajmi i fundit

Komuna: Kryetari Nrekiq uron 13 korrikun- Ditën e shtetësisë

Ljoro Nrekic, Loro NrekiqKryetari  Loro Nrekiq  me rastin e 13 korrikut- Ditës së shtetesisë së Malit të Zi  i ka dërguar telegram urimi  qytetareve të komunës.

Në urimin e tij ndër të tjera thuhet:

,,Në këtë ditë të shënuar,ju dërgoj urimet më të sinqerta , me dëshirë që Mali i Zi  të njohë  përherë  zhvillimi dhe përparim  dhe sa më pare të bëhet pjesë e familjes evropiane.”

Urime !

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top