Wednesday , April 14 2021
Lajmi i fundit

Komuna: Kryetari Nrekiq uron 8 Marsin

Ljoro Nrekic, Loro NrekiqKryetari i Ulqinit Loro Nrekiq ka dërguar mesazh urimi për të gjitha gratë dhe vajzat me rastin e 8 Marsit. Ditës Ndërkombëtare të gruas ! 

Në këtë ditë, por edhe çdo ditë tjetër, ne duhet t’i japim mirënjohje dhe respekt të gjitha grave për rolin e tyre në shoqëri. 

Nderim për kontributin Tuaj të gjithanshëm e të vazhdueshëm.

Në emrin tim  dhe  në emër të  Komunës së  Ulqinit , dua  tua  uroj Festën e  tetë  marsit dhe  të riafirmoj, përkushtimet  dhe  vizionin  tonë për avancimin e  barazisë gjinore.

Urojë që përherë të jeni të gëzuara,të rrespektuara dhe të vleresuara,

Gëzuar Ditën Ndërkombëtare të gruas ! 

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top