Thursday , May 28 2020
Lajmi i fundit

Komuna: KRYETARI NREKIQ URON FESTËN E PAVARËSISË

Ljoro Nrekic, Loro NrekiqKryetari i Ulqinit Loro Nrekiq  ju uron  të gjithë qytetarëve  të Ulqinit 13 vjetorin  e Pavarësisë së Malit të Zi .

“Shpallja e pavarësisë shënon të arriturën kulminante dhe momentin më të rëndësishëm në historinë e Malit të Zi ”.

Uroj përparim të vazhdueshëm dhe  realizim të aspiratës tonë të përbashkët  integrimin e vendit në Bashkimin Evropian.

Gëzuar !

One comment

  1. Perse a u clirua Ulqini ? Tivari ? Plave e Guci ? Malesia ? Dhe nga kush ? O koketula ende jane te okupuara nga te pamoralshmit ! Jemi popull pa dinjitet njerzor ! Po na bejne me turq se turqit ! Mund te jesh turk,shkja,katolik,musliman e cfardo dhoji tjeter por jo Shqiptare ! sepse po te jesh Shqiptare je Vendas Autokton ! Keto te tjeret jane ardhacake ne keto troje prandaj nuk i konvenon askujt te jemi Shqiptare ! Do vijne edhe 5 minutat tona e mjere ato qe po punojne per interesa te huaja ! te gjithe jane ne mbikqyrje !

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top