Friday , July 30 2021
Lajmi i fundit

Komuna: KRYETARI NREKIQ URON KURBAN BAJRAMIN

Loro NrekiqKryetari i Ulqinit Loro Nrekiqi ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Kurban Bajramit.

“Gëzuar Kurban Bajramin! Festën  e Sakrificës. Zoti ju faltë  mirësi, mbarësi dhe shëndet ju dhe familjeve  tuaja. Në këtë ditë të shënuar  të Kurban Bajramit duhet të jemi  më të afërt me njeri –tjetrin.

Të jemi pranë atyre që kanë më shumë nevojë  për tu përkrahur, për tu ndihmuar.

Uroj nga zemra mbarësi, mirëqenie dhe dashuri!”, thuhet në mesazhin e kryetarit Nrekiq.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top