Monday , May 28 2018
Lajmi i fundit

Komuna: MIRJETA GJONI SEKRETARJA E RE PËR VEPRIMTARI SHOQËRORE

Komuna e Ulqinit, Opstina UlcinjJuristja e diplomuar Mirjeta Gjoni është sekretarja e re e Sekretariatit për administratë dhe veprimtari shoqërore në Komunë të Ulqinit, mëson Portali Ul-info.

Ajo në këtë funksion, i cili sipas ndarjes në mes partnerësh në nivel lokal i ka takuar Forcës së re demokratike, ka zëvendësuar Gjina Daboviqin.

Përndryshe, Gjoni më herët punoi në Gjykatën themelore në Ulqin dhe në një zyrë avokatie.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top