Monday , May 21 2018
Lajmi i fundit

Komuna: NDAHEN 30 BURSA PËR STUDENTËT E DALLUAR

Bursat per studenteTë enjten, në kuadër të Ditës së Ulqinit, Komuna ka ndarë 30 bursa për studentët më të mirë.

Kryetari i Komunës së Ulqinit Nazif Cungu, duke përshëndetur studentët, prindërtit dhe të ftuarit, tha se ky është një rast i mirë i komunikimit të drejtëpërdrejtë me studentët e dalluar të cilët janë krenaria e qytetit tonë.

Siç thuhet më tej në kumtesën e dërguar nga Kabineti i kryekomunarit, ai ftoi studentët për bashkëpunim, për të shpalosur ide dhe propozime, që bashkërisht të ndërtojmë qytetin e së ardhmes.

 

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top