Sunday , May 31 2020
Lajmi i fundit

Komuna: NDIHMOHET SPITALI NË DURRËS, VIZITUAN BASHKINË

 

IMG-e5f1a876e1e80dec018d41646b927fe6-VDelegacioni i madh i Komunës së Ulqinit, të cilin e udhëhoqi kryetari i Komunës Loro Nrekiq me bashkëpunëtorë, të premten vizitoi Durrësin i cili u prek nga tërmeti i rëndë.

Me këtë rast ato i dorëzuan ndihmë të konsiderueshme drejtoreshës së Spitalit Rajonal në këtë qytet Nadira Jani.

Delegacioni i Ulqinit bisedoi edhe me kryetaren e Durrësit Valbona Sako dhe zëvendës ministren e punëve të brendshme të Shqipërisë Rovena Voda.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top