Tuesday , June 2 2020
Lajmi i fundit

Komuna: NREKIQ URON PASHKËT KATOLIKE

Ljoro Nrekic, Loro NrekiqKryetari i Ulqinit Loro Nrekiq ka uruar besimtarët katolik me rastin e festës së Pashkëve.

“Nga zemra i uroj të gjithë besimtarët katolikë, Gëzuar e për shumë vjet Pashkët!”

“Le të na shërbejë kremtimi i kësaj dite, si një moment për të ringjallur shpresën e besimit, të ruajmë e forcojmë më shumë vlerat dhe virtytet tona dhe dashurinë më e madhe për njëri tjetrin”, thuhet në urimin e kryetarit Nrekiq.

Kryetari i Ulqinit ka uruar dhe Arqipeshkvin e Arqipeshkvisë së Tivarit Imzot Rrok Gjolleshaj”.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top