Sunday , October 25 2020
Lajmi i fundit

Komuna: PAMJE E RE PËR PARLAMENTIN LOKAL

Kuvendi Komunal i UlqinitMbledhjen e parë të rregullt këshilltarët e Kuvendit komunal të Ulqinit do ta mbajnë në hapësirë diçka më të bukur.

Këto ditë në Sallën e madhe të Parlamentit lokal është vendosur foltorja dhe tavolina e re, në të cilën gjendet edhe stema e komunës.

Punët rreth rregullimit të sallës i mbikëqyri nënkryetarja e komunës, arkitektja Zenepa Lika, ndërsa punimet e bëri mobilieri “Varona”, L&G design, ndërsa punimet e gipsit Xhelal Suka.

One comment

  1. Ma i forti isht rogjoja Flamuri :)

Komento te Hysa Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top