Tuesday , June 2 2020
Lajmi i fundit

Komuna: SINJALIZIMI NË RRUGËN “MUJO ULQINAKU”

Image-1 (3)Në kuadër të përgatitjeve për sezoni turistik Komuna e Ulqinit, në bashkëpunim me NP “Veprimtaritë Komunale” dhe “Parking Shërbimin”, vazhdon me vendosjen e sinjalizimit vertikal dhe horizontal.

Të mërkurën dhe të enjten, me 24 dhe 25 prill, kjo punë do të kryhet në rrugën “Mujo Ulqinaku”, gjegjësisht në aksin rrugor udhëkryqit afër ish hotelit “Galeb” deri tek Kino Salla.

“Lusim qytetarët që mos të parkojnë automjetet në këtë aks. Ditët e ardhshme rregullisht do të njoftojmë qytetarët cilët rrugë do të shënohen”, thane nga administrate lokale.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top