Sunday , June 16 2019
Lajmi i fundit

Komuna: TË MËRKURËN MBLEDHJA E PARË E TRUPIT KOORDINUES PËR TURIZËM

Komuna e Ulqinit, Opstina UlcinjNga Komuna e Ulqinit kanë njoftuar se të mërkurën do të mbahet mbledhja e parë e Trupit Koordinues për përcjelljen e sezonit turistik, të cilën do ta drejtojë kryetari i Komunës Loro Nrekiq.

Këtë trup e përbëjnë drejtuesit e Komunës, të shërbimeve të saja, të ndërmarrjeve dhe institucioneve, si dhe përfaqësuesit e organeve shtetërore të cilët do të kenë takime çdo javë.

Fillimi zyrtar i sezonit të ri turistik në rivierën e Ulqinit është paralajmëruar për datën 1 maj.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top