Tuesday , March 31 2020
Lajmi i fundit

Koncert në Tuz: KËNDON ADRIAN LULGJURAJ

Pjesëtar i Eurosong-ut, këngëtari i njohur nga Ulqini Adrian Lulgjuraj do të mbaj të premten në mbrëmje, me përcjelljen e bendit “Akademia” koncert solistik në Tuz.

“Kemi vendosur që repertorin ta përshtatim situatës, e meqë është lajmëruar si koncert, do ti këndoj dhe tre kompozimet e mija që i kam realizuar deri tani. Përveç këtyre,  do ti këndoj dhe disa këngë shqiptare”, tha Lulgjuraj për “Vijesti”

Ai lajmëroi që mbas vere do të realizoj edhe disa këngë “për të cilat që tani ka oferta të ndryshme”.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top