Friday , January 18 2019
Lajmi i fundit

Koncerti i Dino Merlinit: STANDARDE TË REJA PËR SPEKTAKLE TË ARDHSHME

DinoDino Merlin mbajti koncertin për të mbajtur mend në Ulqin. Me këtë performansë, të vetmen në plazh në kuadër të turneut “Hotel Nacional”, ai kënaqi publikun i cili çdo këngë të tij e ka përcjell nga fillimi në fund.

Ai, siç transmeton Antena M, ftoi publikun që me telefona të ndezuar dhe çakmark “t’i ndihmojnë hënës të ndriçojnë natën”.

“Falëminderit që ma zbukuruat natën, që shoh aqë të dashuruar dhe fëtyra të gëzuara, qëndroni gjithmon të tillë”, tha Dino i cili me publikun këndoi gati tre orë.

Fansat besnik, si provë dashurie ndaj Dinos, e kanë mbuluar me imtësira të ndryshme “të cilat dëshmojnë dashuri”.

Koncerti i këtij magjistari muzikor ka vendosur standarde të reja për spektaklet e ardhshme në Ulqin.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top