Saturday , July 4 2020
Lajmi i fundit

Basketboll: „ULQINI“ FITUES I TURNEUT NË TIVAR

 

Kosh (1)

Tre ditët e kaluara në Tivar u mbajt turneu në basketboll, në kuadër të kampit të gjyqëtarëve.

Në këtë garë morën pjesë katër skuadra: Ulqini, Qendra e Studentëve, Sutjeska, si dhe skuadra e juniorëve e këtij klubi nga Nikshiqi.

Skuadra më së suksesshme ishte Ulqini, që është inkurajuese për këtë skuadër para fillimit të garës në Ligën e Parë në Basketboll.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top