Monday , June 1 2020
Lajmi i fundit

Kriporja: VITIN E KALUAR HUMBJA NJË MILION EURO

Solana, KriporjaKuvendi i Kripores një zëri ka miratuar raportin financiar dhe të revizorit për vitin e kaluar në të cilët thuhet se kjo ndërmarrje më e vjetër në Ulqin vitin e kaluar ka punuar me afro një milion euro humbje.

Në mbledhje është thënë se qëndrimin për përcaktimin eventual të përgjegjësisë për këtë gjë, kur çdo gjë të jetë më e qartë, do ta marrë Këshilli i drejtorëve.

Përndryshe, Kriporja është në faliment klasik tash katër vite.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top