Sunday , February 17 2019
Lajmi i fundit

KSHZ: DO TË PËRSËRITEN ZGJEDHJET NË DARZË DHE “KOMUNALJE”

DIK CGKomisioni shtetëror zgjedhor vendosi të hënën që të pranojë ankimimet e Demokratëve, mëson Portali Ul-info.

Kjo do të thotë se do të përsëriten zgjedhjet në vendvotimin 13 (Darzë) dhe 34 (Ndërmarrja publike komunale).

Në këto vendvotime gjithsej janë të regjistruar 1243 votues, ndërsa me 4 shkurt votuan 704 votues.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top