Friday , March 22 2019
Lajmi i fundit

Kuvendi i Komunës: MBLEDHJA NË FUND TË KËTIJ MUAJI

Kuvendi Komunal i UlqinitSeanca e parë vjeshtore e Kuvendit të Komunës së Ulqinit do të mbahet me 29 tetor, mëson Portali Ul-info.
Në këtë mbledhje do të shqyrtohen, përveç të tjerash, propozimet e vendimeve për çmimin për legalizimin e objekteve në territorin e kësaj komune dhe formimi i Komisionit të Ri Zgjedhor.
Nga 1 tetori deri me 31 dhjetor parlamenti lokal mban seanca të rregullta.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top