Monday , July 15 2019
Lajmi i fundit

Kuvendi i Komunës: SEKRETAR DO TË JETË ARDIT CEKA

Ardit CekaMagjistri i juridikut Ardit Ceka do të jetë sekretari i ri i Kuvendit të Komunës së Ulqinit, mëson Portali Ul-info.

Ai në këtë funksion do të zgjidhet në mbledhjen e parlamentit lokal e cila do të mbahet të mërkurën, me 11 korrik.

Përndryshe, Ceka në këtë vend do të zëvendësojë Pranvera Suliqin, e cila do të kalojë në funksionin e sekretares së Sekretariatit për Administratë dhe Veprimtari Shoqërore.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top