Monday , January 18 2021
Lajmi i fundit

Kuvendi komunal: A DO TË VAZHDOJË MBLEDHJA?

Kuvendi Komunal i UlqinitGjasat janë të vogla që sot apo nesër të përfundojë seanca e parë e mbledhjes së parë të rregullt të Kuvendit komunal të Ulqinit, mëson Portali Ul-info.

Nëse diçka e tillë ndodh, kjo do të thotë se asnjë mbledhje e Parlamentit lokal nuk përfundoi gjatë periudhës pranverore, e cila filloi me 1 mars dhe zgjat deri më 31 korrik.

Përndryshe, kjo seancë ka filluar me 15 qershor dhe kanë mbetur vetëm edhe disa pika që kryesisht kanë të bëjnë me kompletimin e parcelave kadastrale.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top