Monday , May 21 2018
Lajmi i fundit

Kuvendi komunal: KOLEGJIUMI TË HËNËN, MBLEDHJA ME 1 MARS?

Loro NrekiqTë hënën, me 20 shkurt, do të mbahet Kolegjiumi tek kryetari i Kuvendit komunal të Ulqinit Loro Nrekiq, mëson Portali Ul-info.

Në koalicionin qeverisës kanë planifikuar që mbledhja e Parlamentit, me mbi 20 pika të rendit të ditës, të mbahet me 1 mars, kur fillon seanca e rregullt pranverore.

Në këtë mbledhje këshilltarët, përveç të tjerash, do të diskutojnë për Programin e rregullimit hapësinor për vitin 2017 të komunës së Ulqinit dhe Planin e objekteve të përkohshme.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top