Monday , May 21 2018
Lajmi i fundit

Kuvendi komunal: VAZHDIMI I MBLEDHJES TË ENJTEN

Sabri SalajTë enjten e ardhshme do të vazhdojë Mbledhja e parë e seancës pranverore të Kuvendit komunal të Ulqinit, mëson Portali Ul-info.

Në rend të ditës të kësaj mbledhje të Parlamentit lokal, e cila filloi me 1 mars, janë edhe rreth njëzet pika.

Ndër to janë edhe vendimet për mirënjohjet “Qytetar nderi i Ulqinit” për ish ambasadoren Gjermane në Mal të Zi Gudrun Shtajnaker dhe kryetarit të Republikës së Shqipërisë Bujar Nishani.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top