Monday , February 17 2020
Lajmi i fundit

Kuvendi: SONTE MBLEDHJA URGJENTE PËR SHITJEN E TOKËS DHE REBALANCIN E BUXHETIT

Kuvendi, SkupstinaMe kërkesë të kryetarit të Komunës së Ulqinit Loro Nrekiq sonte do të mbahet mbledhja urgjente e parlamentit lokal me dy pika në rend të ditës.

Këshilltarët do të diskutojnë për Propozim Vendimin për Ndryshimet dhe Plotësimet e Vendimit për buxhetin e Komunës së Ulqinit për vitin 2019 dhe Propozim Vendimin për shitjen e tokës në pronësi të Komunës së Ulqinit.

Në thirrje thuhet se mbledhja do të fillojë në ora 19:00 në Sallën e Madhe të Kuvendit të Komunës së Ulqinit.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top