Sunday , July 5 2020
Lajmi i fundit

Lajmërim nga Komuna: Të premten nga ora 19:00 ndalet trafiku në Ranë.

Komuna e Ulqinit, Opstina UlcinjPër shkak të përgatitjeve rreth organizimit të Panairit të Produkteve Vendore “ FAIR FEST ULQIN 2019”, Rana do të jenë të mbyllur për trafik nga ora 19:00.

I lusim qytetarët dhe turistët për mirëkuptim!

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top